O firmie

O FIRMIE

MAKRA rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku zajmując się handlem osprzętem oświetleniowym oraz wszelkiego rodzaju robotami oświetleniowymi, elektrycznymi i elektromontażowymi.

W przeciągu kolejnych dziesięciu lat wykonała wiele prac i pozyskała wielu Klientów oraz Partnerów w swojej działalności, przez co mogła ciągle się rozwijać.

Kolejne lata przyniosły firmie udział w wielu inwestycjach drogowych i infrastrukturalnych głównie na terenie Górnego Śląska i czas ten wykorzystany został przede wszystkim na doskonalenie swoich umiejętności i poznawanie nowych technologii i trendów w branży.

Swoja pracą pragniemy spełnić oczekiwania Inwestora oraz osiągnąć najwyższy poziom w realizacji usług dzięki ustalonym i nadzorowanym procesom wykonawstwa robót, a także wykwalifikowanemu personelowi.

Przez cały okres naszej 25 letniej już działalności stosując produkty zarówno swoje jak i firm, z którymi współpracujemy oraz wykorzystując swoje doświadczenie, wykonaliśmy wiele prac stając się znaną i szanowaną firmą.

Nasza Firma z roku na rok rozwija swoją działalność, stając się solidnym partnerem naszych Klientów.

Liczymy na podjęcie wzajemnie korzystnej współpracy.